Dzień otwarty w Malorcie!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w Malowni Malort, gdzie każdy z uczestników może przeżyć wyjątkowy czas z samym sobą, tworząc bez ograniczeń. 7 września o godz.17.00 i 8 września o godz. 17.00 Malort jest dla Was!

Obowiązują zapisy: 607177335 email: biuro@tworczazagroda.pl

Malort powstał 70 lat temu we Francji. To co odróżnia Malort od tradycyjnych pracowni malarskich to fakt, że w Malorcie prace nie powstają, by je upubliczniać. Celem jest przyjemność tworzenia, można dosłownie powiedzieć zabawa malarska. Twórca Arno Stern prowadzi Malort już ponad 70 lat i to co zaobserwował to niebywała radość tworzenia, nieograniczona i nienarzucona przez nauczycieli, czy rodziców. Nazwał to ekspresją, którą każdy z nas może przeżyć w Malorcie.

Grupa liczy do 15 osób. Nie ma podziałów wiekowych. Najmłodsi mogą mieć 3 lata, najstarsi ponad 60 lat. Mogą być rodzice z dziećmi. Każdy ma swoje miejsce do pracy, swoją kartę papieru, na której maluje. Tutaj nikt się nie porównuje, nikt nie stara się malować podobnie do drugiego, ponieważ różnimy się od innych. Każdy ma swój świat, który przenosi na kartę papieru. To dobry indywidualizm, ale jednocześnie jesteśmy w grupie, uczestnicy spotykają się przy stole z farbami, gdyż nikt nie ma swojej palety. To miejsce spotkania, zjednoczenia. Malort to zabawa, która pozwala jednocześnie być razem z innymi i być samemu ze sobą.

Rekomendowane artykuły