Nowość w Zagrodzie!

Zapraszamy na zajęcia z modelowania i projektowania 3D. Chcemy pomóc dzieciom uzyskać umiejętności, na które istnieje duże zapotrzebowanie na rynku pracy. Proponujemy do tego aplikacje, które stopniowo prowadzą użytkowników przez trudny proces uczenia się 3D.

Co dokładnie będziemy robić?
W zajęciach z rozdziałów 2D i 3D uczniowie będą budować kształty 2D i 3D. Poznają ich właściwości uczestnicząc w ćwiczeniach z użyciem ciastoliny i patyczków. Będą także budować bardziej złożone kształty korzystając z zestawu magnesów zawierającego specjalne kulki oraz patyczki..

Co dalej?
Na kolejnych zajęciach poszerzymy znajomość kształtów 3D, ich rzutów 2D oraz poświęcimy czas nauce budowania złożonych kształtów, tak by w końcowej fazie kursu dzieci mogły samodzielnie zaprojektować pociąg złożony z figur geometrycznych i finalnie mogły go wydrukować w drukarce 3D.

Na czym bazujemy?
Wykorzystujemy aplikacje i i program do projektowania 3D jako narzędzie do nauki dla osób nie znających koncepcji trójwymiarowości. Szkicowanie na trzech stronach sześcianu lub modelowanie widoków przedniego/bocznego/górnego pomaga uczestnikom nauczyć się na czym polega przekształcanie kształtów 2D w 3D.

Dla kogo są zajęcia?
Prowadzimy nabór na 3 grupy wiekowe 6-7 lat, 8-10 lat oraz powyżej 10 lat.
Informacje i zapisy: 533 858 444 biuro@tworczazagroda.pl

Rekomendowane artykuły