O nas

Twórcza Zagroda to Centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poprzez różnego rodzaju zajęcia regularne i warsztaty edukacyjne stawiamy na rozwój potencjału intelektualnego i twórczego dziecka, jego talentów. Zabawa i edukacja oraz kształtowanie wrażliwości na piękno to budowanie w młodym człowieku zdrowej pewności siebie – to misja Twórczej Zagrody. Proponujemy kilka projektów rozwojowych, dzięki którym dzieci uczą się samodyscypliny, kreatywnego myślenia, koncentracji i podzielności uwagi, odnoszą sukcesy w nauce i zajęciach szkolnych, wszechstronnie się rozwijają – od matematyki do muzyki. Poprzez zajęcia w Centrum w dziecku kształtuje się zdrowa pewność siebie, otwartość na nowe. Zajęcia w Centrum Twórcza Zagroda  to coś więcej niż edukacja.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 3-16 lat na zajęcia edukacyjne z klockami LEGO, Arytmetykę Mentalną, Memorikę – rozwój pamięci, Liberikę – szybkie czytanie, kursy językowe oraz inne propozycje, które znajdziecie w naszym portfolio.
Organizujemy i prowadzimy unikalne urodziny z klockami LEGO, a dla chcących i lubiących rękodzieło proponujemy Twórcze urodziny z wybranym warsztatem.
Dla szkół i przedszkoli oferujemy przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych lub slajdowisk tematycznych w Centrum Twórcza Zagroda lub przyjazd do palcówki w ustalonym terminie.
Do zobaczenia!